INPULS : 2 - Sebastian Żarski, Jarosław Kosmala,
POLICJA : 5 - Jarosław Ganda, 3 - Damian Achtelik, 2 - Grzegorz Pasternak, 2 - Michał Strzewiczek,

Johnson Controls - Nauczyciele 4:3 (4:2)

Johnson Controls : 3 - Sebastian Klaus, Sebastian Kania
Nauczyciele : Konrad Grosman, Jakub Komander, Marcin Paul,

BRAMKI:

PUP : 2 - Grzegorz Viola, 2 - Marcin Krzysiek, Roman Bańczyk, Sebastian Stachowiak - Walczak, Paweł Szarek,

CZWARTEK - 10.12.2009 r.
Kompleks Sportowy "Michał" czas gry 2 x 20 min.

W czwartek (10.12), w hali sportowej Kompleksu Sportowego „Michał” zakończył się XVII Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn. Po dramatycznym finale tryumfowali piłkarze z siemianowickiego Powiatowego Urzędu Pracy pokonując dopiero w rzutach karnych zespół Johnson Controls.

[Rozmiar: 42451 bajtów]

[Rozmiar: 45072 bajtów]

W finale barbórkowych zmagań spotkały się zdecydowanie dwie najlepsze ekipy turnieju reprezentujące Johnson Controls oraz Powiatowy Urząd Pracy. Po 35 minutach spotkania można było odnieść wrażenie, że jest już po meczu. Johnson Controls niepodzielnie dominował na parkiecie, co miało także swoje odzwierciedlenie na tablicy wyników – 4:0. Wtedy dała o sobie znać rutyna, wytrwałość i wola walki. W ciągu 8 min. po dwóch bramkarz Romana Bańczyka, jednej Pawła Szarka i Sebastiana Stachowiaka – Walczaka siemianowicki „pośredniak” zdołał doprowadzić do remisu. Pomimo determinacji i usilnych ataków obu drużyn wynik do końca spotkania nie uległ zmianie. O mistrzowskim tytule zadecydować miały więc rzuty karne. Więcej spokoju i precyzji zachowali piłkarze Powiatowego Urzędu Pracy i to oni mogli się cieszyć z końcowego sukcesu.

[Rozmiar: 46673 bajtów]

[Rozmiar: 35409 bajtów]

[Rozmiar: 42079 bajtów]

W meczu o miejsce trzecie spotkany się zespoły Urzędu Miasta oraz Nauczycieli. Drużyna Urzędu Miasta spisywała się z tegorocznym turnieju rewelacyjnie. I tak też było w meczu o trzecie miejsce. Zawsze groźni nauczyciele nie mogli sobie poradzić z dobrą obroną i szybkim kontrami rywali czego odzwierciedleniem był do przerwy wynik 2:2. Dopiero w drugiej połowie zaznaczyła się przewaga nauczycieli i to oni ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium.

[Rozmiar: 54501 bajtów]