r.

Emocje do samego końca...

W ostatnim dniu XIII Barbórkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej zmierzyły się najsilniejsze do tej pory drużyny- Powiatowego Urzędu Pracy oraz Nauczycieli. Sytuacja w tabeli była o tyle ciekawa, że zwycięzca tego pojedynku stawał się tym samym zwycięzcą całego turnieju.

Mecz od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie i obfitował w wiele ciekawych akcji, zarówno ze strony nauczycieli jak i PUP-u. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli tuż po przerwie Nauczyciele. Chwilę potem po strzale Marcina Krzyśka było już jednak 1:1.

Po kilku minutach gry ekipa Nauczycieli strzeliła drugą bramkę w tym meczy wychodząc tym samym na prowadzenie. Mecz stawał się coraz bardziej nerwowy, czego efektem był piąty faul nauczycieli i w konsekwencji przedłużony rzut karny, który na bramkę zamienił Paweł Szarek.

Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Nauczyciele strzelili trzecią bramkę. Na odrobienie strat przez zawodników PUP było już za późno. Po raz kolejny zwycięzcami turnieju została drużyna Nauczycieli.