r.

Ostatnim meczem XIV Barbórkowego Turnieju Piłki Nożnej był pojedynek pomiędzy drużynami Urzędu Pracy oraz Nauczycieli. Był to zarazem mecz o zwycięstwo w tym turnieju. Sytuacja w tabeli była o tyle ciekawa, że by wygrać turniej, zespół Urzędu Pracy musiał wyjść z pojedynku przeciw Nauczycielom zwycięsko.

Od początku spotkanie stało na wysokim poziomie i dostarczało kibicom mnóstwo emocji. Pierwsi gola strzelili Nauczyciele, jednak Urzędnikom szybko udało się wyrównać i po bramce Pawła Szarka, do przerwy mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Tuż po przerwie nauczyciele ponownie wyszli na prowadzenie i ponownie wyrównującego gola strzelił Paweł Szarek. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy pod koniec meczu przy stanie 3:2 dla Nauczycieli, ich zespół otrzymał 2 czerwone kartki. Grający w przewadze 2 zawodników Urzędnicy zdobyli wyrównującą bramkę, po strzale Romana Bańczyka, jednak na kolejnego gola zabrakło już czasu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3, który dawał zwycięstwo w turnieju drużynie Nauczycieli.