r.

W czwartek zawodnicy Urzędu Pracy odnieśli swoje trzecie zwycięstwo w XIV Turnieju Barbórkowym. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Wojskowych Zakładów Mechanicznych. W pierwszej połowie mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie, a po bramkach dla naszej drużyny- najpierw Łukasza Stańczyka, a następnie Pawła Szarka, zakończyła się ona wynikiem 2:2.

Po przerwie inicjatywa należała już do zespołu Urzędu Pracy, który po bramce Błażeja Cichego oraz kolejnych trzech Pawła Szarka, odniósł pewne zwycięstwo 6:2.

Dzięki tej wygranej, podobnie jak przed rokiem, ostatni mecz turnieju pomiędzy Nauczycielami a Urzędem Pracy stał się tym samym meczem o pierwsze miejsce i zwycięstwo w turnieju.